AKCE: PŘI OBJEDNÁVCE PŘES NÁŠ WEB OBDRŽÍTE K POBYTU OD 2 NOCÍ LAHEV VÍNA. 

Wellness

Přijďte zapomenout na ruch běžného dne a nechte své tělo i duši hýčkat v luxusním prostředí našeho spa.

Nechte se rozmazlovat v našem spa, díky kterému si během pobytu odpočinete a načerpáte novou energii. Spa vám nabízí vířivku pro 11 osob, finskou saunu, parní aroma saunu, relaxační a ochlazovací bazének, Kneippův chodník a relaxační zónu.
Náš tým terapeutů se postará o vaše individuální potřeby a pomůže vám se uvolnit a cítit se jako znovuzrození. Zpříjemněte si den a obdarujte se ošetřením z naší bohaté nabídky masáží a procedur. 

Wellness je rozdělen na veřejnou a privátní část

Všichni hoteloví hosté mají k dispozici vířivku pro 11 osob, finskou saunu, parní aroma saunu, horký relaxační bazének pro 8 osob, studený ochlazovací bazének, Kneippův chodník, zážitkové sprchy a také relaxační odpočinkovou místnost.

Hosté si mohou objednat soukromí v privátní části, která obsahuje vířivku pro 6 osob, finskou saunu, sprchy s ochlazovacím vědrem, ochlazovací bazének a relaxační část s lehátky.

Wellness je otevřen od 14:00 do 21:00 i pro veřejnost. Také je možnost rezervace privátního wellness na telefonu 353 221 113 nebo mailu sales@hotelqueens.cz.

Ceník pro veřejnost: 
1h = 350,-Kč/osoba/veřejné wellness
1h = 890,-Kč/2 osoby/privátní wellness